Voedingskabel C13 dubbel

Voor 22u besteld, morgen in huis
voorraad: 153
€ 22,09
Incl. BTW
Productcode: 3908650
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 22,09Aantal 10-49: € 21,32Aantal 50-249: € 19,44
250+ Vraag een offerte aanNu aanvragen
Koop  1 Artikel  voor € 22,09
Meer informatie over dit product

• Merk: Allteq
• Product: apparaatsnoer Schuko naar 2 x C13
• Kleur: zwart
• Lengte: 15 meter
• Aansluiting 1: Schuko male
• Aansluiting 2: 2 x C13 female
• Type connectoren: recht
• Aantal aders: 3
• Aderdikte: 1 vierkante millimeter
• Mantel: pvc
• Maximale stroomsterkte: 10 ampère
• Spanning: 220 volt tot 250 volt
• Frequentie: 50 hertz tot 60 hertz
• Maximale bedrijfstemperatuur: 70 graden Celsius
• Geaard: ja
• Universeel te gebruiken: ja
• Keurmerk: VDE
• Garantie: 5 jaar

Allteq apparaatsnoer Schuko naar 2 x C13

Het Allteq apparaatsnoer Schuko naar 2 x C13 is een ideale voedingskabel om twee apparaten op 1 aansluiting voor voeding te plaatsen. De Y-kabel heeft een lengte van 15 meter en is geschikt voor bijvoorbeeld het tegelijkertijd aansluiten van een monitor en een computer. Daarvoor is de voedingskabel voorzien van twee C13 female connectoren die gebruikt worden voor aansluiting op een C14 male connector. Dergelijke aansluitingen zijn te vinden op apparaten zoals computers, beeldschermen, televisies of projectoren. De andere kant van de kabel is voorzien van een mannelijke Schuko stekker. Deze connector is haaks op de kabel gemonteerd, zodat hij bij het aansluiten weinig ruimte in beslag neemt.

Eigenschappen van het product

De haakse Schuko stekker is voorzien van randaarde en wordt gebruikt voor de aansluiting op een stopcontact. Doordat er aan de andere kant twee C13 stekkers gemonteerd zijn, kan er hierdoor gelijktijdig spanning geleverd worden. De minimale spanning voor gebruik van het product is 220 volt en maximaal kan de kabel 250 volt verwerken bij een frequentie van 50 tot 60 hertz. Het Allteq apparaatsnoer Schuko naar 2 x C13 is geschikt voor het leveren van een stroomsterkte van 10 ampère en heeft een maximale bedrijfstemperatuur van 70 graden Celsius. De voedingskabel is universeel te gebruiken en niet gebonden aan bepaalde merken of soorten apparaten. Daardoor kan de kabel gemakkelijk gebruikt worden met als voordeel dat er slechts 1 stopcontact nodig is voor het leveren van spanning.

Kenmerken

• De kabel is direct klaar voor gebruik en eenvoudig aan te sluiten
• Het Allteq apparaatsnoer Schuko naar 2 x C13 is universeel te gebruiken
• De kabel is ideaal voor het aansluiten van 2 apparaten tegelijkertijd
• De voedingskabel geschikt voor het aansluiten van geaarde apparatuur

Technische informatie

De dubbele voedingskabel wordt geleverd met een garantie van 5 jaar en is voorzien van een dikke zwarte mantel. Deze mantel is gemaakt van pvc en biedt bescherming aan de kern. Tevens zorgt de mantel voor flexibiliteit van de kabel. Het Allteq apparaatsnoer Schuko naar 2 x C13 heeft een kern met drie draden die elk een diameter hebben van 1 millimeter. Twee draden worden gebruikt voor het leveren van spanning, de derde is voor de randaarde. Het product is voorzien van twee C13 female connectoren voor op apparatuur en een geaarde male Schuko stekker voor in een stopcontact met netstroom. De kabel heeft een VDE-keurmerk en is 15 meter lang.

Basisspecificaties

KabeltypeH05VV-F 3x1.0mm²
Max. belasting230V/10A
Aansluiting 12x C13 female
Aansluiting 2Schuko male
Lengte15 meter
Productcode3908650

Alle specificaties

Aansluiting 12x C13 female
Aansluiting 2Schuko male
KabeltypeH05VV-F 3x1.0mm²
KeurmerkVDE
KleurZwart
Lengte15 meter
Max. stroomsterke10A
Spanning230V
Van splitsing tot aansluiting0.5 meter
Van stekker tot splitsing14.5 meter
Productcode: 3908650
Andere producten in deze categorie
VD draad
Voor 20:30 besteld, morgen in huis!
€ 0,99