SFP Glasvezel Module - LC

Maximaal 1 werkdag extra verzendtijd
SFP Glasvezel Module - LC Overdrachtssnelheid: max. 1 Gb/s
   
Type: LC Duplex,
Vezel: Multimode,
Ondersteuning: 1000Base SFP,
Aansluiting: LC Female,
Overdrachtssnelheid: max. 1 Gb/s.
Productcode: 1179995
leverbaar: 21
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 44,99Aantal 10-49: € 43,42Aantal 50-249: € 39,59Aantal 250+: € 35,99
€ 44,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1179995
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 44,99
Meer informatie over dit product

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.


Mode Multimode SX
Gecodeerd voor Niet gecodeerd
Netwerk protocol Gigabit Ethernet
Connector type LC
Golflengte Rx 850 nm
Min. werktemperatuur 0 °C
Form factor SFP
Media Multimode
Max. afstand 500 m
Aantal vezels 2
Golflengte Tx 850 nm

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie