SFP glasvezel converter - Multimode / Singlemode

Op werkdagen vVoor 22u besteld, morgen in huis.
Interface: Gigabit Ethernet,
Aansluiting 1: SFP / mini-GBIC female,
Aansluiting 2: RJ45 female,
Max. afstand: Tot 10 km,
Max. snelheid: 1 Gb/s.
Productcode: 1349811
voorraad: 44
€ 69,99 (Incl. BTW)
Productcode: 1349811
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 69,99Aantal 10-49: € 67,54Aantal 50-249: € 61,59Aantal 250+: € 55,99
Koop  1 Artikel  voor € 69,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel converter,
Type: Gigabit Ethernet <-> Glasvezel,
Afmetingen: 70.5x115.6x26mm,
Aansluiting 1: SFP/MiniGBIC female,
Aansluiting 2: RJ45 female,
Max. snelheid: 1000 Mbit.

Opties van media conversie van koper naar glasvezel via RJ45 naar mGBIC
Modewissel van single mode - multimode, singlemode multimode via
2 MGBICs/SFP
Autonegotiation en auto MDI / MDIX
Diagnostische LED's
Inclusief externe voeding

Specificaties

AansluitingenSFP/MiniGBIC, RJ45
Aansluiting inputSFP/MiniGBIC female
Aansluiting outputRJ45 female
Breedte71 mm
Hoogte26 mm
KleurZwart
Lengte94 mm
Max. snelheidMax. 1000 Mbit/s
Andere producten in deze categorie
Thermometer - Hygrometer
Voor 22u besteld, morgen in huis!
€ 7,99
Voor 22u besteld, morgen in huis!
Stekkerdoos - USB
Voor 22u besteld, morgen in huis!
€ 11,99
Voor 22u besteld, morgen in huis!
Draadloze muis - Optisch
Voor 22u besteld, morgen in huis!
€ 8,00
€ 6,99
Voor 22u besteld, morgen in huis!
Ducttape
Voor 22u besteld, morgen in huis!
€ 4,99
€ 3,49
Voor 22u besteld, morgen in huis!
Hoofdmassage spin
Voor 22u besteld, morgen in huis!
€ 3,99
€ 2,99
Voor 22u besteld, morgen in huis!
Koptelefoon - On ear
Voor 22u besteld, morgen in huis!
€ 5,99
€ 3,99
Voor 22u besteld, morgen in huis!
Klantenservice & Informatie