Internet Switch Hub - 28-Poorts

1 tot 2 werkdagen extra verzendtijd
Switch Aantal poorten: 24x 10/100/1000 + 4x SFP sleuf
   
Internet Switch Hub,
Merk: TP Link TL-SG2424,
Type: Gigabit,
Snelheid: 10/100/1000 Mbps,
Aantal poorten: 24x 10/100/1000 + 4x SFP sleuf.
Productcode: 1370024
leverbaar: 2
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 158,89
€ 158,89 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1370024
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 158,89
Meer informatie over dit product

Gigabit ethernet verbindingen via alle poorten voor datatransmissie met hoge snelheid
Geïntegreerde beveiligingsstrategie met o.a. 802.1Q VLAN, Port Security en Storm Control, helpt uw LAN-omgeving te beschermen
L2/L3/L4 QoS en IGMP Snooping voor optimale spraak- en videotoepassingen
WEB/CLI managed modi, SNMP, RMON bieden uitgebreide beheerfuncties

Geavanceerde QoS functies
Om spraak, data en video services in één netwerk te integreren, gebruikt de switch uitgebreide QoS beleidsvormen. De beheerder kan de prioriteit van het verkeer met behulp van verschillende middelen toewijzen, o.a. Port Priority, 802.1P Priority en DSCP Priority, om te verzekeren dat spraak en video altijd haarscherp, soepel en zonder storingen worden overgebracht.

Wat doet dit product?
De Gigabit Smart Switch TL-SG2424 van TP-LINK is uitgerust met 24 gigabit RJ45 poorten en 4 combi SFP-sleuven. De switch levert QoS met hoge prestaties op bedrijfsniveau, praktische beveiligingsstrategieën en uitgebreide layer 2 beheerfuncties. De TP-LINK Gigabit Smart Switch TL-SG2424 is een economische oplossing voor MKB-ondernemingen. De TL-SG2424 beschikt over een reeks praktische beveiligingsfuncties. De Storm Control functie biedt bescherming tegen Broadcast, Multicast en Unknown Unicast Storm. Quality of Service (QoS, L2 t/m L4) biedt uitgebreide functies voor verkeersbeheer, zodat uw data soepeler en sneller wordt overgebracht. Bovendien betekenen de eenvoudig te gebruiken webbeheer interfaces, alsmede CLI, SNMP en RMON, sneller instellen en configureren met minder stilstand. Voor werkgroepen en afdelingen die de kostengevoelige layer 2 switch en gigabit capaciteiten vereisen, biedt de Gigabit Smart Switch TL-SG2424 van TP-LINK de ideale en voordelige oplossing.

Uitgebreide Layer 2 functies
Voor uitgebreidere toepassing van layer 2 switches ondersteunt de TL-SG2424 een complete reeks layer 2 functies, zoals 802.1Q tag VLAN, Port Isolation, Port Mirroring, STP/RSTP/MSTP, Link Aggregation Group en 802.3x Flow Control functie. Bovendien biedt de switch geavanceerde functies voor netwerkonderhoud, o.a. Loop Back Detection, Cable Diagnostics en IGMP Snooping IGMP snooping zorgt ervoor dat de switch de multicast stream op intelligente wijze alleen naar de juiste abonnees doorstuurt, terwijl IGMP throttling en filtering elke abonnee op poortniveau beperkingen opleggen, zodat ongeoorloofde multicast toegang wordt voorkomen

Beheerfuncties op ondernemingsniveau
De TL-SG2424 is eenvoudig te gebruiken en te beheren. Hij ondersteunt diverse gebruiksvriendelijke standaard beheerfuncties, zoals de intuïtieve web-based Graphical User Interface (GUI) of de industriestandaard Command Line Interface (CLI). Dankzij de ondersteuning van SNMP (v1/2/3) en RMON kan waardevolle statusinformatie bij de switch worden opgevraagd en kunnen bij abnormale gebeurtenissen traps worden verzonden.

Layer 2 functies
LAG, Static LAG
4K VLAN
STP/RSTP/MSTP
IGMP Snooping
Quality of Service
4 Prioriteit wachtrijen
Ondersteunt IEEE 802.1P prioriteit
DSCP QoS
Rate limit functie
Beveiligingsstrategieën
Port Security
Storm Control
Beheer
Web-based GUI
Command Line Interface
SNMP v1/v2c/v3
RMON (1,2,3,9 groepen)

Standaarden en protocollen IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Netwerkmedia 10BASE-T: UTP categorie 3, 4, 5 kabel (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP categorie 5, 5e of hoger kabel
(max. 100 m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilator Aantal Geen ventilator
Uitgangsvermogen 100~240 V wisselspanning, 50/60 Hz
Energieverbruik Maximum: 22.3W (220V/50Hz)
Afmetingen ( B x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
PRESTATIE
Bandbreedte/Backplane 48 Gbps
Packet Forwarding Tarief 35,7 Mpps
MAC Address Table 8k
Jumbo Frame 10240 bytes

FUNCTIONALITEIT VAN DE SOFTWARE
Kwaliteit van de Dienst (QoS) Ondersteunt 802.1p CoS/DSCP prioriteit
Ondersteunt 4 prioriteit wachtrijen
Wachtrij regeling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2-Functionaliteit IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG (max. 6 aggregatie groepen,
met 4 poorten per groep)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detectie
802.3x Flow Control
VLAN Ondersteunt IEEE802.1Q met 512 VLAN groepen en 4K VID's
LijstToegangsbeheer L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Veiligheid Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI en CLI beheer
SNMP v1/v2c/v3, compatibel met public MIB's en
TP-LINK private MIB's
RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware upgrade: Web
Systeem diagnose: VCT
SYSLOG en Public MIBS
OVERIGE
Certificatie CE, FCC
Pakketinhoud TL-SG2424
Netspanningkabel
Installatie-instructies
CD met hulpprogramma's e.d.
Rack-montageset
Rubber voetjes
Systeemvereisten Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ of Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® of Linux.
Omgeving Gebruikstemperatuur: 0℃~40℃
Bewaartemperatuur: -40℃~70℃
Luchtvochtigheid gebruik: 10%~90% niet-condenserend
Luchtvochtigheid bewaren: 5% ~90%, niet-condenserend

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie