Glasvezel kabel - 0.5 meter

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Glasvezel Kabel - ST - ST - OM3 Lengte: 0.5 meter
   
Kabel type: Duplex - 50/125μm,
Vezel type: Multimode - OM3,
Aansluiting 1: 2 x ST Male,
Aansluiting 2: 2 x ST Male,
Lengte: 0.5 meter.
Productcode: 1171688
voorraad: 93
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 8,99Aantal 10-49: € 8,68Aantal 50-249: € 7,91Aantal 250+: € 7,19
€ 8,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1171688
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 8,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Kabel - ST - ST - OM3
2 x ST Glasvezel Male,
2 x ST Glasvezel Male,
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM3, LSZH,
0.5 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 3.0 x 5.6 mm
Max Tension: 150 N (short-term) 80 N (long-term)
Min Beding radius: 20 D (installation) 10 D (static)
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 2.5dB@850nm
<= 0.8dB@1300nm

Andere producten in deze categorie
Afvalbakje 0,25L - Sunware Basket 0,25L zwart € 9,99 € 1,99
Klantenservice & Informatie