SFP+ Glasvezel Module - LC

Momenteel helaas uitverkocht
Type: LC Duplex,
Vezel: Single Mode - 50/125μm,
Aansluiting: LC Female,
Overdrachtssnelheid: max. 10 Gb/s.
Productcode: 1670919
€ 114,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1670919
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 114,99
Ontvang een e-mail wanneer dit product weer leverbaar is
Vul een e-mailadres in:
Verstuur
Meer informatie over dit product

Tot 10,5 Gbps dataverbindingen
Hot-pluggable SFP +
DDM-functie, Digital Diagnostics Monitoring
Ingebouwde digitale diagnose
850nm Oxide VCSEL Laserzender
Duplex LC-verbinding
Voldoet aan RoHS
Tot 400 m op 50 / 125μm vezel (OM4)
Tot 300 m op 50 / 125μm fiber (OM3)
Tot 82 m op 50 / 125μm fiber (OM2)
Metalen behuizing voor lage elektromagnetische straling
3.3V voedingsspanning
Laag stroomverbruik
Temperatuurbereik -5 ° C tot + 70 ° C
toepassingen
10,3 Gbps 10GBase-SR Ethernet

Specificaties

TypeLC Duplex
VezelSingle Mode - 50/125μm
AansluitingLC Female
Overdrachtssnelheidmax. 10 Gb/s
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie