Glasvezel Converter - SFP/MiniGBIC

Momenteel helaas uitverkocht
Glasvezel Converter - SFP/MiniGBIC Snelheid: 1000 Mbit
   
Type: Gigabit Ethernet <-> Glasvezel,
Afmeting (LxBxH): 70.5 x 115.6 x 26mm,
Aansluiting 1: SFP/MiniGBIC Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 1000 Mbit.
Productcode: 1349811
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 69,99
€ 69,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1349811
Ontvang een e-mail wanneer dit product weer leverbaar is
Vul een e-mailadres in:
Verstuur
Meer informatie over dit product

Glasvezel Media Converter,
Type: Gigabit Ethernet <-> Glasvezel,
Afmetingen: 70.5x115.6x26mm,
Aansluiting 1: SFP/MiniGBIC Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 1000 Mbit.

Opties van media conversie van koper naar glasvezel via RJ45 naar mGBIC
Modewissel van single mode - multimode, singlemode multimode via
2 MGBICs/SFP
Autonegotiation en auto MDI / MDIX
Diagnostische LED's
Inclusief externe voeding


Let op: De afbeelding toont het apparaat van de voor- en achterzijde. Er worden twee converters gestapeld getoond, er wordt één converter geleverd.

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie