Patchpaneel behuizing - 12-poorts - 10"

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Patch Paneel voor keystones - 10'' - 12-Poorts Aantal poorten: 12
Patchpaneel  behuizing - 12-poorts - 10
   
Zonder Connectoren,
Afmeting: 255 mm x 44 mm x 12 mm,
Kleur: Zwart - RAL 9005,
Aantal poorten: 12.
Productcode: 1214535
voorraad: 402
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 11,99Aantal 10-49: € 11,57Aantal 50-249: € 10,55Aantal 250+: € 9,59
€ 11,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1214535
Meer informatie over dit product

Dit patch paneel kan worden gemonteerd in een 10" kabinet. Door zijn gestandaardiseerde afmetingen is deze geschikt voor 12 snap-in modules.

Specificaties:
- 12 Keystone-poorten 19,2 x 14,9 mm
- Voor montage in 10 "-kasten, 1 U
- Geïntegreerde naamplaat
- Materiaal: metalen paneel met kunststof frontpaneel
- Kleur: zwart
- Afmetingen (LxBxH): ca. 255 x 44 x 12 mm

Pakketinhoud
- Keystone-patchpaneel
- Covers en stickers voor het naamplaatje

Geschikte keystones:

- USB 3.0 keystone - Haaks - Zwart
- USB 3.0 keystone - Haaks - Wit
- USB 3.0 keystone - 0.5 meter - Zwart
- Easy USB 2.0 keystone - Zwart
- Easy USB 2.0 keystone - Wit
- Cat 5e keystone - Afgeschermd
- Cat 6 keystone - Afgeschermd
- Cat 6 keystone - Afgeschermd
- Cat 6A keystone - Afgeschermd
- Cat 6 keystone - Afgeschermd - Wit
- Cat 6 keystone - Niet afgeschermd - Zwart
- Cat 6 keystone - Niet afgeschermd - Geel
- Cat 6A keystone - Afgeschermd - Wit
- Cat 6A keystone - Afgeschermd - Compact
- Cat 6 keystone - Afgeschermd - Vergrendeling
- Cat 6 keystone - Niet afgeschermd - Zwart
- Cat 6 keystone - Niet afgeschermd - Wit
- Cat 6A keystone - Afgeschermd
- Cat 8 keystone - Afgeschermd
- Cat 6A keystone - Niet afgeschermd - Zwart
- Cat 6A keystone - Niet afgeschermd - Wit
- Jack stereo keystone - Wit
- Jack stereo keystone - 4-pin - Zwart
- Jack stereo keystone - 4-pin - Wit
- HDMI keystone - Zwart
- HDMI keystone - Wit
- HDMI keystone - Haaks - Zwart
- HDMI keystone - Haaks - Wit
- HDMI keystone - 0.2 meter - Wit
- HDMI keystone - 0.2 meter - Wit
- F-connector naar IEC keystone - Zwart
- F-connector naar IEC keystone - Wit
- IEC naar F-connector keystone - Wit
- F-connector keystone - Zwart
- F-connector keystone - Wit
- RP-SMA keystone - Wit
- SMA keystone - Wit
- SC simplex keystone - Wit
- FC simplex keystone - Wit
- ST simplex keystone - Wit
- LC multimode keystone - Wit
- LC singlemode keystone - Wit
- Luidspreker keystone - Wit
- Toshlink keystone - Wit
- RJ12 keystone - Zwart
- RJ12 keystone - Wit
- BNC keystone - Zwart
- BNC keystone - Wit
- Composiet keystone - Wit/Geel
- Composiet keystone - Wit/Wit
- Tulp keystone - Wit/Rood
- Tulp keystone - Wit/Wit
- Firewire 4-polig keystone - Wit
- Firewire 6-polig keystone - Wit
- DC 5.5x2.1mm keystone - Wit
- DC 5.5x2.5mm keystone - Wit
- Mini displayport keystone - Zwart
- S-video keystone - Wit
- PS/2 keystone - Wit
- Luidspreker keystone - Wit/Zwart
- Luidspreker keystone - Wit/Rood

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie