Keystone - ST Simplex

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Type: ST Simplex Multimode,
Aansluiting 1: ST Simplex,
Aansluiting 2: ST Simplex,
Kleur: Zwart,
Bevestiging: Snap-In.
Productcode: 1168795
voorraad: 298
€ 4,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1168795
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 4,99Aantal 10-49: € 4,82Aantal 50-249: € 4,39Aantal 250+: € 3,99
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 4,99
Meer informatie over dit product

Keystone - Zwart,

Type: ST Simplex Multimode,
Aansluiting 1: ST Simplex,
Aansluiting 2: ST Simplex,
Bevestiging: Snap-In.

Specificaties

TypeST Simplex Multimode
Aansluiting 1ST Simplex
Aansluiting 2ST Simplex
KleurZwart
BevestigingSnap-In
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie