Keystone - SC Simplex

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Type: SC Simplex Multimode,
Aansluiting 1: SC Simplex,
Aansluiting 2: SC Simplex,
Kleur: Wit,
Bevestiging: Snap-In.
Productcode: 1168793
voorraad: 1.065
€ 3,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1168793
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 3,99Aantal 10-49: € 3,85Aantal 50-249: € 3,51Aantal 250+: € 3,19
Meer informatie over dit product

Deze module kan worden gebruikt om een optische vezel te verlengen. Het gestandaardiseerde afmetingen kan worden gebruikt voor gemakkelijk snap-in montage in e. g. een Keystone Patchpanel, frontplaat of oppervlakte-mount box.

Specificatie
• Connector: SC Simplex female > SC Simplex female
• Fosforbrons isolatie voor Multi-Mode vezel
• Met stofkap
• Voor Keystone poorten met 19,2 x 14,9 mm
• Afmetingen (LxBxH): ca. 33,4 x 22,0 x 21,8 mm

Geschikte behuizingen:

- 2-Poorts behuizing zwart
- 2-Poorts behuizing wit
- 2-Poorts behuizing wit - met stofkapjes
- 3-Poorts behuizing wit
- 4-Poorts behuizing wit
- 6-Poorts behuizing wit
- 8-Poorts behuizing wit
- 12-Poorts behuizing wit
- 10" patchpaneel - 12 poorts - Zwart
- 10" patchpaneel - 12 poorts - Grijs
- 10" patchpaneel - 12 poorts - Zwart
- 10" patchpaneel - 12 poorts - Zwart
- 19" patchpaneel - 24 poorts - Zwart
- 19" patchpaneel - 24 poorts - Grijs
- 19" patchpaneel - 24 poorts - Zwart - Vergrendeling
- Muurplaat - 2 Poorts - Wit
- DIN rail - 1 Poorts - Wit
- DIN rail - 2 Poorts - Afgeschermd
- Bureau inbouw - 3 Poorts - Zwart
- Behuizing - 6 Poorts - Zwart
- Behuizing - 9 Poorts - Zwart
- Behuizing desktop - 6 Poorts - Zwart
- Behuizing desktop - 6 Poorts - Grijs

Specificaties

TypeSC Simplex Multimode
Aansluiting 1SC Simplex
Aansluiting 2SC Simplex
KleurWit
BevestigingSnap-In
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie