Keystone - LC Duplex

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Keystone - Glasvezel Multimode LC Per stuk
Keystone - LC Duplex
   
Type: LC Duplex Multimode,
Aansluiting 1: LC Duplex,
Aansluiting 2: LC Duplex,
Kleur: Wit,
Bevestiging: Snap-In.
Productcode: 1168791
voorraad: 1.777
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 3,99Aantal 10-49: € 3,85Aantal 50-249: € 3,51Aantal 250+: € 3,19
€ 3,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1168791
Meer informatie over dit product

Deze module kan worden gebruikt om glasvezel te verlengen. Dankzij de gestandaardiseerde afmetingen kan de keystone makkelijk worden gebruikt voor snap-in montage in bijvoorbeeld een Keystone patchpaneel.

Specificaties
• Aansluitingen: LC Duplex female > LC Duplex female
• Voor Multi-Mode fiber
• Met stofwerende cover
• Voor keystone-poorten met 19.2 x 14.9 mm
• Afmetingen (LxBxH): ca. 29.2 x 22.1 x 17.8 mm

Geschikte behuizingen:

- 2-Poorts behuizing zwart
- 2-Poorts behuizing wit
- 2-Poorts behuizing wit - met stofkapjes
- 3-Poorts behuizing wit
- 4-Poorts behuizing wit
- 6-Poorts behuizing wit
- 8-Poorts behuizing wit
- 12-Poorts behuizing wit
- 10" patchpaneel - 12 poorts - Zwart
- 10" patchpaneel - 12 poorts - Grijs
- 10" patchpaneel - 12 poorts - Zwart
- 10" patchpaneel - 12 poorts - Zwart
- 19" patchpaneel - 24 poorts - Zwart
- 19" patchpaneel - 24 poorts - Grijs
- 19" patchpaneel - 24 poorts - Zwart - Vergrendeling
- Muurplaat - 2 Poorts - Wit
- DIN rail - 1 Poorts - Wit
- DIN rail - 2 Poorts - Afgeschermd
- Bureau inbouw - 3 Poorts - Zwart
- Behuizing - 6 Poorts - Zwart
- Behuizing - 9 Poorts - Zwart
- Behuizing desktop - 6 Poorts - Zwart
- Behuizing desktop - 6 Poorts - Grijs

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie