Glasvezel kabel - 7.5 meter

Kabel type: Duplex - 9/125μm,
Vezel type: Singlemode - OS2,
Aansluiting 1: 1 x MTRJ Male,
Aansluiting 2: 1 x ST Male,
Lengte: 7.5 meter.
Productcode: 1171109

1
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 19,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1171109
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 19,99Aantal 10-49: € 19,29Aantal 50-249: € 17,59Aantal 250+: € 15,99
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 19,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Kabel - MTRJ - ST - OS2
MTRJ Glasvezel Male,
ST Glasvezel Male,
Full duplex 9/125μm
Single Mode OS2, LSZH,
7.5 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 1.8 mm
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 0.35dB@1310nm
<= 0.25dB@1550nm

Specificaties

Kabel typeDuplex - 9/125μm
Vezel typeSinglemode - OS2
Aansluiting 11 x MTRJ Male
Aansluiting 21 x ST Male
Lengte7.5 meter
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie