Glasvezel kabel - 2 meter

Kabel type: Duplex - 50/125μm,
Vezel type: Multimode - OM2,
Aansluiting 1: 1 x MTRJ Male,
Aansluiting 2: 1 x SC Male,
Lengte: 2 meter.
Productcode: 1171078

10
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 12,99Aantal 10-49: € 12,54Aantal 50-249: € 11,43Aantal 250+: € 10,39
€ 12,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1171078
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 12,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Kabel - MTRJ - SC - OM2
MTRJ Glasvezel Male,
SC Glasvezel Male,
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM2, LSZH,
2 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 1.8 mm
Maximum Attenuation <= 3.0dB@850nm
<= 1.0dB@1310nm

Andere producten in deze categorie
Draadloos weerstation WS8818 € 24,99 € 18,95
Klantenservice & Informatie