Glasvezel kabel - 15 meter

Kabel type: Duplex jump - 50/125μm,
Vezel type: Multimode - OM3,
Aansluiting 1: 1 x MTRJ Male,
Aansluiting 2: 1 x LC Male,
Lengte: 15 meter.
Productcode: 1171014

2
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 29,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1171014
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 29,99Aantal 10-49: € 28,94Aantal 50-249: € 26,39Aantal 250+: € 23,99
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 29,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Kabel - MTRJ - LC - OM3
MTRJ Glasvezel Male,
LC Glasvezel Male,
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM3, LSZH,
15 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 1.8 mm
Max Tension: 150 N (short-term) 80 N (long-term)
Min Beding radius: 20 D (installation) 10 D (static)
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 2.5dB@850nm
<= 0.8dB@1300nm

Specificaties

Kabel typeDuplex jump - 50/125μm
Vezel typeMultimode - OM3
Aansluiting 11 x MTRJ Male
Aansluiting 21 x LC Male
Lengte15 meter
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie