Glasvezel kabel

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Type: Singlemode,
Aansluiting 1: LC Female,
Aansluiting 2: LC Female.
Productcode: 1416858
voorraad: 11
€ 5,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1416858
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 5,99Aantal 10-49: € 5,78Aantal 50-249: € 5,27Aantal 250+: € 4,79
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 5,99
Meer informatie over dit product

LC duplex Adapter OM3 sleeve ceramic aqua, one-piece casing SC simplex

Specificaties

TypeSinglemode
Aansluiting 1LC Female
Aansluiting 2LC Female
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie