Glasvezel kabel - 20 meter

Kabel type: Duplex - 9/125μm,
Vezel type: Singlemode - OS2,
Aansluiting 1: 2 x E2000 Male,
Aansluiting 2: 2 x E2000 Male,
Lengte: 20 meter.
Productcode: 1171193

33
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 104,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1171193
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 104,99Aantal 10-49: € 101,32Aantal 50-249: € 92,39Aantal 250+: € 83,99
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 104,99
Meer informatie over dit product

Patchkabel worden gedefinieerd componenten van een internationaal gestandaardiseerde gestructureerde bekabeling ISO / IEC11801.
Historisch gegroeid in de gestructureerde bekabeling vele verschillende aansluitingen, de volgende nog steeds relevant: LC, SC, E2000, MPO / MTP

Een Patchkabel daardoor vertegenwoordigt de kortste afstand tussen een passieve bekabeling poort en een actieve netwerkpoort of een point-to-point verbinding tussen twee actieve netwerkpoorten.
Cijfers kunnen een kwalitatief onderscheid Patchkabel afhankelijk van het netwerk dienst te zijn

Gelijkwaardige namen voor patchkabel:
Patchkabels, adapter kabel, aansluitkabels, hybride kabels, jumper, aansluitsnoer

Kabelmantel: LSZH ( Halogeenvrij, Vlamvertragend )

Specificaties

Kabel typeDuplex - 9/125μm
Vezel typeSinglemode - OS2
Aansluiting 12 x E2000 Male
Aansluiting 22 x E2000 Male
Lengte20 meter
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie