HDMI verlenger via SC glasvezel

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
HDMI verlenger via SC glasvezel,
Extra: Infrarood verlenger voor afstandsbediening,
Max Resolutie: 1080P,
Zender Ingang: HDMI Female,
Zender Uitgang: 1x SC Glasvezel Female,
Ontvanger Ingang: 1x SC Glasvezel Female,
Ontvanger Uitgang: HDMI Female,
Max. kabellengte: 20.000 meter.
Productcode: 1351676
voorraad: 8
€ 169,99 € 127,49 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1351676
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 127,49
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 127,49
Meer informatie over dit product

HDMI verlenger via SC Glasvezel,
Max Resolutie: 1080P,
Zender Ingang: HDMI Female,
Zender Uitgang: 1x SC Glasvezel Female,
Ontvanger Ingang: 1x SC Glasvezel Female,
Ontvanger Uitgang: HDMI Female,
Max. kabellengte: 20.000 meter.

Input HDMI resolutie:
480i @ 60Hz, 480p @ 60Hz, 576i @ 50Hz, 576p @ 50Hz, 720p @ 50 / 60Hz, 1080i @ 50 / 60Hz, 1080p @ 50 / 60Hz;

Output HDMI resolutie:
480p @ 60Hz, 576p @ 50Hz, 720p @ 50 / 60Hz, 1080p @ 50 / 60Hz

Ondersteuning video kleur indeling:
24bit / Deep Color 30bit / Deep Color 36bit

Max overdrachtssnelheid:
10.2Gbps

Glasvezel eigenschappen:
Simplex SC
9/125µ
Single mode
1310 nm


Maximale glasvezel lengte:
tot 20 km

Voordelen:
Ondersteuning lange afstand HDMI-signaaloverdracht tot 20 kilometer
IR infrarood synchronisatie technologie
Voldoet aan Standaard HDMI-specificatie

Specificaties

HDMI verlenger via SC glasvezel
ExtraInfrarood verlenger voor afstandsbediening
Max Resolutie1080P
Zender IngangHDMI Female
Zender Uitgang1x SC Glasvezel Female
Ontvanger Ingang1x SC Glasvezel Female
Ontvanger UitgangHDMI Female
Max. kabellengte20.000 meter
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie