Glasvezelkabel per meter - 50-125µ OM3 2G

Momenteel helaas uitverkocht
Glasvezelkabel per meter - 50/125µ OM3 2G Per meter
   
Kabel type: Breakout kabel - 50/125μm,
Vezel type: OM3,
Aantal glasvezels per kern: 2x1,
Buitendiameter: 3.7 mm,
Per meter.
Productcode: 1167671
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 1,79
€ 1,79 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167671
Ontvang een e-mail wanneer dit product weer leverbaar is
Vul een e-mailadres in:
Verstuur
Meer informatie over dit product

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM3

Deze FutureLink kabels zijn uiterst geschikt als installatie in een kantoor en kunnen gemakkelijk worden getrokken door kabel-kanalen en schachten. Tevens is de kabel halogeen vrij, zonder metalen, zware metalen en brandwerend.

Aantal glasvezels per kern: 2x1
Trekbelasting: 150 N
Buitendiameter: 1.8 x 3.7 mm
Kleur buitenmantel: Aqua
Type kabel: Indoor, Mini Zipcord

Temperatuurbereik in graden
Opslag: -25 / 70
Tijdens gebruik: -20 / 60
Tijdens installatie: -5 / 50

Attenuation bij 850 nm: 2.7 dB/km
Attenuation bij 1300 nm: 0.8 dB/km
Bandwidth bij 850 nm: 1500 MHz.km
Bandwidth bij 1300 nm: 2000 MHz.km
Buigradius na de installatie: 30 mm
Buigradius tijdens de installatie: 35 mm

Het 'aantal' dat u invoert is de totale lengte van de te ontvangen kabel

Andere producten in deze categorie
WS2800MP WS2800MP € 26,99 € 19,99
Klantenservice & Informatie