Glasvezelkabel per meter - 50-125µ OM2 2G

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ OM2 2G Per meter
   
Kabel type: Mini zipcord kabel - 50/125μm,
Vezel type: OM2,
Aantal glasvezels per kern: 2x1,
Buitendiameter: 3.6 mm,
Per meter.
Productcode: 1167667

1.000
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 1,29
€ 1,29 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167667
In winkelwagen
Koop  20 Artikel  voor € 1,29
Meer informatie over dit product

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM2

Deze FutureLink kabels zijn uiterst geschikt als installatie in een kantoor en kunnen gemakkelijk worden getrokken door kabel-kanalen en schachten. Tevens is de kabel halogeen vrij, zonder metalen, zware metalen en brandwerend.

Aantal glasvezels per kern: 2x1
Trekbelasting: 150 N
Buitendiameter: 1.8 x 3.6 mm
Kleur buitenmantel: Oranje
Type kabel: Indoor, Mini Zipcord

Temperatuurbereik in graden
Opslag: -25 / 70
Tijdens gebruik: -20 / 60
Tijdens installatie: -5 / 50

Attenuation bij 850 nm: 2.7 dB/km
Attenuation bij 1300 nm: 0.8 dB/km
Bandwidth bij 850 nm: 500 MHz.km
Bandwidth bij 1300 nm: 500 MHz.km
Buigradius na de installatie: 30 mm
Buigradius tijdens de installatie: 40 mm

Het 'aantal' dat u invoert is de totale lengte van de te ontvangen kabel

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie