Glasvezelkabel per meter - 9-125µ OS2 4E

Glasvezelkabel per meter - 9/125µ OS2 4E Per meter
   
Kabel type: Breakout kabel - 9/125μm,
Vezel type: OS2,
Aantal glasvezels per kern: 4,
Buitendiameter: 8.5 mm,
Per meter.
Productcode: 1167662

1.000
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 20-49: € 3,46Aantal 50-249: € 3,16Aantal 250+: € 2,87
€ 3,59 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167662
In winkelwagen
Koop  20 Artikel  voor € 3,59
Meer informatie over dit product

Glasvezelkabel per meter - 9/125µ - OS2

Deze FutureLink kabels zijn uiterst geschikt als installatie in een kantoor en kunnen gemakkelijk worden getrokken door kabel-kanalen en schachten. Tevens is de kabel halogeen vrij, zonder metalen en brandwerend.

Aantal glasvezels per kern: 4
Trekbelasting: 1000 N
Buitendiameter: 8.5 mm
Kleur buitenmantel: Geel
Type kabel: Break-Out

Max temperatuur in graden Celcius
Opslag: -40 / 70
Tijdens gebruik: -30 / 70
Tijdens installatie: -5 / 50
Brandwerendheid: 0.43 MJ/m

Attenuation bij 1310 nm: 0.38 dB/km
Attenuation bij 1550 nm: 0.25 dB/km
Attenuation bij 1383 nm: 0.38 dB/km
Buigradius na de installatie: 130 mm
Buigradius tijdens de installatie: 150 mm

Het 'aantal' dat u invoert is de totale lengte van de te ontvangen kabel

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie