Glasvezelkabel per meter - 50-125µ OS2 8E

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ OS2 8E Per meter
   
Kabel type: Breakout kabel - 50/125μm,
Vezel type: OS2,
Aantal glasvezels per kern: 8,
Buitendiameter: 5.2 mm,
Per meter.
Productcode: 1167649

296
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 2,59
€ 2,59 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167649
In winkelwagen
Koop  20 Artikel  voor € 2,59
Meer informatie over dit product

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OS2

Deze FutureLink kabels zijn uiterst geschikt als installatie in een kantoor en kunnen gemakkelijk worden getrokken door kabel-kanalen en schachten. Tevens is de kabel halogeen vrij, zonder metalen en brandwerend.

Aantal glasvezels per kern: 8
Trekbelasting: 800 N
Buitendiameter: 5.2 mm
Kleur buitenmantel: Aqua
Type kabel: Multifiber indoor (i-mini-breakout)

Max temperatuur in graden Celcius
Opslag: -25 / 70
Tijdens gebruik: -20 / 60
Tijdens installatie: -5 / 50
Brandwerendheid: 0.52 MJ/m

Attenuation bij 850 nm: 2.7 dB/km
Attenuation bij 1300 nm: 0.8 dB/km
Bandwidth bij 850 nm: 1500 MHz.km
Bandwidth bij 1300 nm: 500 MHz.km
Buigradius na de installatie: 52 mm
Buigradius tijdens de installatie: 78 mm

Het 'aantal' dat u invoert is de totale lengte van de te ontvangen kabel

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie