Glasvezelkabel per meter - 9-125µ OS2 12E

Kabel type: Grond/Buitenkabel - 9/125μm,
Vezel type: OS2,
Aantal glasvezels per kern: 12,
Buitendiameter: 6.8 mm,
Per meter.
Productcode: 1167630

11.816
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 1,39 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167630
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 1,39
In winkelwagen
Koop  20 Artikel  voor € 1,39
Meer informatie over dit product

Glasvezelkabel per meter - 9/125µ - OS2

Deze lichtgewicht (slechts 43 kg/km) kabels zijn uiterst geschikt als installatie in een schacht of kanaal. De sterke buis zorgt er voor dat deze glasvezel kabel bestendig is tegen UV stralen en knaagdieren. Tevens is de kabel geheel spatwaterdicht en halogeen vrij.

Normalisering: IEC 60794-1-2
Glasvezel normalisering: ITU-T G.652.D

Aantal glasvezels per kern: 12
Aantal kernen: 1
Aantal glasvezels per kern: 12
Trekbelasting: 1200 N
Buitendiameter: 6.8 mm
Kleur buitenmantel: Zwart
Materiaal buitenmantel: PE
Type buis: Gevuld met gel, los.

Max temperatuur in graden Celcius
Opslag: -30 / 70
Tijdens gebruik: -10 / 50
Tijdens installatie: -5 / 50

Attenuation bij 1310 nm: 0.34 dB/km
Attenuation bij 1150 nm: 0.22 dB/km
Attenuation bij 1625 nm: 0.24 dB/km
Buigradius na de installatie: 100 mm
Buigradius tijdens de installatie: 135 mm

Het 'aantal' dat u invoert is de totale lengte van de te ontvangen kabel

Specificaties

Kabel typeGrond/Buitenkabel - 9/125μm
Vezel typeOS2
Aantal glasvezels per kern12
Buitendiameter6.8 mm
Per meter
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie