Glasvezelkabel per meter - 50-125µ OM3 24G

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Kabel type: Grond/Buitenkabel - 50/125μm,
Vezel type: OM3,
Aantal glasvezels per kern: 24,
Buitendiameter: 6.8 mm,
Per meter.
Productcode: 1167611
voorraad: 643
€ 6,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167611
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 6,99
In winkelwagen
Koop  20 Artikel  voor € 6,99
Meer informatie over dit product

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM3

Deze lichtgewicht (slechts 59 kg/km) kabels zijn uiterst geschikt als installatie in een schacht of kanaal. De sterke buis zorgt er voor dat deze glasvezel kabel bestendig is tegen UV stralen en knaagdieren. Tevens is de kabel geheel spatwaterdicht en halogeen vrij.

Normalisering: IEC 60794-1-2
Glasvezel normalisering: ISO/IEC 11801- OM3/ IEC 60793-2-10

Aantal glasvezels per kern: 24
Aantal kernen: 1
Aantal glasvezels per kern: 24
Trekbelasting: 1200 N
Buitendiameter: 6.8 mm
Kleur buitenmantel: Zwart
Materiaal buitenmantel: PE
Type buis: Gevuld met gel, los.

Max temperatuur in graden Celcius
Opslag: -30 / 70
Tijdens gebruik: -10 / 50
Tijdens installatie: -5 / 50

Attenuation bij 850 nm: 2.7 dB/km
Attenuation bij 1300 nm: 1.0 dB/km
Bandwidth bij 850 nm: 1500MHz.km
Bandwidth bij 1300 nm: 500MHz.km
Buigradius na de installatie: 110 mm
Buigradius tijdens de installatie: 150mm

Het 'aantal' dat u invoert is de totale lengte van de te ontvangen kabel

Specificaties

Kabel typeGrond/Buitenkabel - 50/125μm
Vezel typeOM3
Aantal glasvezels per kern24
Buitendiameter6.8 mm
Per meter
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie