Glasvezelkabel per meter - 50-125µ OM2 12G

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ OM2 12G Per meter
   
Kabel type: Breakout kabel - 50/125μm,
Vezel type: OM2,
Aantal glasvezels per kern: 12,
Buitendiameter: 15.8 mm,
Per meter.
Productcode: 1167591

775
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 20-49: € 9,64Aantal 50-249: € 8,79Aantal 250+: € 7,99
€ 9,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167591
In winkelwagen
Koop  20 Artikel  voor € 9,99
Meer informatie over dit product

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM2

Deze FutureLink kabels zijn uiterst geschikt als installatie in een kantoor en kunnen gemakkelijk worden getrokken door kabel-kanalen en schachten. Tevens is de kabel halogeen vrij, zonder metalen en brandwerend.

Aantal glasvezels per kern: 12
Trekbelasting: 2700 N
Buitendiameter: 15.8 mm
Kleur buitenmantel: Oranje
Type kabel: Break-Out

Max temperatuur in graden Celcius
Opslag: -40 / 70
Tijdens gebruik: -30 / 70
Tijdens installatie: -5 / 50
Brandwerendheid: 4.43 MJ/m

Attenuation bij 850 nm: 2.7 dB/km
Attenuation bij 1300 nm: 0.8 dB/km
Bandwidth bij 850 nm: 500 MHz.km
Bandwidth bij 1300 nm: 500 MHz.km
Buigradius na de installatie: 275 mm
Buigradius tijdens de installatie: 235 mm

Het 'aantal' dat u invoert is de totale lengte van de te ontvangen kabel

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie