Glasvezelkabel per meter - 50-125µ OM3 8G

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Kabel type: Breakout kabel - 50/125μm,
Vezel type: OM3,
Aantal glasvezels per kern: 8,
Buitendiameter: 9.1 mm,
Per meter.
Productcode: 1167589
voorraad: 1.065
€ 7,59 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167589
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 20-49: € 7,32Aantal 50-249: € 6,68Aantal 250+: € 6,07
In winkelwagen
Koop  20 Artikel  voor € 7,59
Meer informatie over dit product

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM3

Deze FutureLink kabels zijn uiterst geschikt als installatie in een kantoor en kunnen gemakkelijk worden getrokken door kabel-kanalen en schachten. Tevens is de kabel halogeen vrij, zonder metalen en brandwerend.

Aantal glasvezels per kern: 8
Trekbelasting: 1200 N
Buitendiameter: 9.1 mm
Kleur buitenmantel: Oranje
Type kabel: Break-Out

Max temperatuur in graden Celcius
Opslag: -40 / 70
Tijdens gebruik: -30 / 70
Tijdens installatie: -5 / 50
Brandwerendheid: 1.37 MJ/m

Attenuation bij 850 nm: 2.7 dB/km
Attenuation bij 1300 nm: 0.8 dB/km
Bandwidth bij 850 nm: 1500 MHz.km
Bandwidth bij 1300 nm: 500 MHz.km
Buigradius na de installatie: 135 mm
Buigradius tijdens de installatie: 155 mm

Het 'aantal' dat u invoert is de totale lengte van de te ontvangen kabel

Specificaties

Kabel typeBreakout kabel - 50/125μm
Vezel typeOM3
Aantal glasvezels per kern8
Buitendiameter9.1 mm
Per meter
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie