Glasvezelkabel per meter - 50-125µ OM3 2G

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ OM3 2G Per meter
   
Kabel type: Breakout kabel - 50/125μm,
Vezel type: OM3,
Aantal glasvezels per kern: 2,
Buitendiameter: 5 mm
Per meter.
Productcode: 1167583

1.445
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 1,99
€ 1,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167583
In winkelwagen
Koop  20 Artikel  voor € 1,99
Meer informatie over dit product

Glasvezelkabel per meter - 50/125µ - OM3

Deze FutureLink kabels zijn uiterst geschikt als installatie in een kantoor en kunnen gemakkelijk worden getrokken door kabel-kanalen en schachten. Tevens is de kabel halogeen vrij, zonder metalen en brandwerend.

Aantal glasvezels per kern: 2
Trekbelasting: 300 N
Buitendiameter: 3 x 5 mm
Kleur buitenmantel: Aqua
Type kabel: Break-Out

Max temperatuur in graden Celcius
Opslag: -40 / 70
Tijdens gebruik: -30 / 70
Tijdens installatie: -5 / 50
Brandwerendheid: 0.30 MJ/m

Attenuation bij 850 nm: 2.7 dB/km
Attenuation bij 1300 nm: 0.8 dB/km
Bandwidth bij 850 nm: 1500 MHz.km
Bandwidth bij 1300 nm: 500 MHz.km
Buigradius na de installatie: 40 mm
Buigradius tijdens de installatie: 60 mm

Het 'aantal' dat u invoert is de totale lengte van de te ontvangen kabel

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie