Glasvezelkabel per meter

FC connector - Multimode Fitting: keramisch
   
Type: Simplex multimode,
Geschikt voor: 2.8 mm glasvezel,
Fitting: keramisch.
Productcode: 1167269

483
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 2,99Aantal 10-49: € 2,89Aantal 50-249: € 2,63Aantal 250+: € 2,39
€ 2,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167269
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 2,99
Meer informatie over dit product

FC connector - Multimode

Een simplex multimode connector.

Materiaal van de connector: keramiek
Typical insertion loss: 0.3 dB

Max omgevingstemperatuur in graden Celcius
Tijdens gebruik: -40 / 75
Tijdens opslag: -55 / 85

Gereedschap:
- RDC Zijkniptang
- RLN Langpunt Tang
- ST SC LC en FC Krimptang
- Striptang
- Scharen

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie