Glasvezelkabel per meter

Type: Simplex singlemode,
Geschikt voor: 1.8 mm glasvezel,
Fitting: 126 µm ferrule keramisch.
Productcode: 1167265

170
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 2,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167265
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 2,99Aantal 10-49: € 2,89Aantal 50-249: € 2,63Aantal 250+: € 2,39
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 2,99
Meer informatie over dit product

ST connector - Singlemode

Een simplex singlemode connector, geschikt voor een 1.8 mm glasvezelkabel. Past op een 126 µm ferrule fitting.

Materiaal van de connector: keramiek
Typical insertion loss: 0.15 dB
Return loss: -50 dB

Max omgevingstemperatuur in graden Celcius
Tijdens gebruik: -40 / 85
Tijdens opslag: -55 / 85

Gereedschap:
- RDC Zijkniptang
- RLN Langpunt Tang
- ST SC LC en FC Krimptang
- Striptang
- Scharen

Specificaties

TypeSimplex singlemode
Geschikt voor1.8 mm glasvezel
Fitting126 µm ferrule keramisch
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie