Glasvezel Converter - Singlemode SC - 1000Mbps - 10km

Type: Gigabit Ethernet <-> Singlemode Glasvezel,
Afmeting (LxBxH): 74 x 51 x 20 mm,
Aansluiting 1: SC Glasvezel Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 1000 Mbit.
Productcode: 1372086

11
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 139,00 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1372086
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 139,00Aantal 10-49: € 134,14Aantal 50-249: € 122,32Aantal 250+: € 111,20
Meer informatie over dit product

Deze Gigabit Ethernet Media Converter kan worden gebruikt om uw netwerk uit te breiden door een optische vezel interface. De compacte afmetingen maken een ruimtebesparende installatie mogelijk.

Specificatie
• Connector:
    SC Duplex-connector voor 1000Base-LX
    RJ45-connector voor 10/100 / 1000Base-T
• Voor Single-Mode-Fiber, 1310 nm golflengte
• Afstand tot 10 km met 9/125 um glasvezel
• Overdrachtssnelheid tot 1 Gb / s
• 5 LED's voor statuscontrole
• DIP-switch voor de configuratie van de LFP (Link Fault Pass Through),
  Half- of Full-Duplex, 10/100/1000 Mb / s-modus
• Voeding met 3,3 V opgenomen
• Robuuste metalen behuizing
• Energieverbruik: 2,3 W
• Afmetingen (LxBxH): ca. 74 x 51 x 20 mm

Voeding specificatie
• Netstroomadapter
• Input: AC 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz / 0,5 A
• Output: 3,3 V / 2,0 A
• Ground buiten, plus in
• Dimensies:
    binnenkant: ø mm ca.0.75
    buiten: ø ca. 2,4 mm
    Lengte: ca. 8.2 mm

Systeem vereisten
• Apparaat met een vrije RJ45-poort

Pakketinhoud
• Media Converter
• Stroomvoorziening
• Handleiding

Specificaties

TypeGigabit Ethernet Singlemode Glasvezel
Afmeting (LxBxH)74 x 51 x 20 mm
Aansluiting 1SC Glasvezel Female
Aansluiting 2RJ45 Female
Snelheid1000 Mbit
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie