Media Converter - Multimode SC

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Media Converter - Multimode SC Snelheid: 1000 Mbit
   
Type: Gigabit Ethernet <-> Multimode Glasvezel,
Afmeting (LxBxH): 115.6 x 70.5 x 26 mm,
Aansluiting 1: SC Glasvezel Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 1000 Mbit.
Productcode: 1168886
voorraad: 133
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 89,99
€ 89,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1168886
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 89,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Media Converter,
Type: Gigabit Ethernet <-> Multimode Glasvezel,
Afmetingen: 115x70x26mm,
Aansluiting 1: SC Glasvezel Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 1000 Mbit.

Deze converter zet het signaal van ethernet over koper om naar ethernet over glasvezel.

RJ45 poort: 10/100/1000Base-T
FO poort: SC 1000BaseSX (850nm) (max. 500m bij OM2+ of 275m bij OM1)

Full duplex
50/125µ tot 550 meter
62.5/125µ tot 275 meter

Power supply input: AC100-240V 50/60Hz
Vermogen: 15W

Diagnose-LED's
165x130x40mm


Let op: De afbeelding toont het apparaat van de voor- en achterzijde. Er worden twee converters gestapeld getoond, er wordt één converter geleverd.

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie