SFP Glasvezel Module - LC

Maximaal 1 werkdag extra verzendtijd
SFP Glasvezel Module - LC Overdrachtssnelheid: max. 1 Gb/s
   
Type: LC Duplex,
Vezel: Single/Multimode - 50/125μm,
Ondersteuning: HP SF0232,
Aansluiting: LC Female,
Overdrachtssnelheid: max. 1 Gb/s.
Productcode: 2270655
leverbaar: 19
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 39,99Aantal 10-49: € 38,59Aantal 50-249: € 35,19Aantal 250+: € 31,99
€ 39,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 2270655
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 39,99
Meer informatie over dit product

Geschikt voor verbinden 1G glasvezel poort met multimode of singlemode kabel
SFP transceiver HP coded (Equivalent for HP Procurve J4859C)

Form factor SFP
Media Multimode, Singlemode
Max. afstand 10000 m
Aantal vezels 2
Golflengte Tx 1310 nm
Max. werktemperatuur 70 °C

Gecodeerd voor HP
Netwerk protocol Gigabit Ethernet
Connector type LC
Golflengte Rx 1310 nm
Min. werktemperatuur 0 °C


Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie