SFP Glasvezel Module - LC - Tot 0.55 kilometer

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
SFP Glasvezel Module - LC Overdrachtssnelheid: max. 1.25 Gb/s
   
SFP Module,
Type: LC Duplex,
Vezel: Multi Mode - 50/125μm,
Ondersteuning: SFP MSA, SFF-8472,
Aansluiting: LC Female,
Overdrachtssnelheid: max. 1.25 Gb/s.
Productcode: 1198048
voorraad: 1.321
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 25,99Aantal 10-49: € 25,08Aantal 50-249: € 22,87Aantal 250+: € 20,79
€ 25,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1198048
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 25,99
Meer informatie over dit product

Deze SFP module kan worden gekoppeld aan uw Gigabit switch welke is voorzien van een vrije SFF-poort, ten behoeve van het creëren van een LC glasvezel poort.

• Voor een Multi-Mode Fiber, 850 nm golflengte
• Tot 550 m met 50/125 micron vezel
• LC Duplex glasvezelconnector
• Overdrachtssnelheid tot 1,25 Gb / s
• Compatibel met SFP MSA en SFF-8472
• Interface met digitale Kenmerkende Controle (DDM)
• Bedrijfstemperatuur: 0 tot +70 ° C

Deze SFP Module is niet compatibel met Cisco en HP. Neem contact op met onze klantenservice indien u SFP modules wenst die wel met Cisco of HP werken.

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie