SFP Glasvezel Module - LC

Maximaal 1 werkdag extra verzendtijd
SFP Glasvezel Module - LC Overdrachtssnelheid: max. 1 Gb/s
   
Type: LC Duplex,
Vezel: Singlemode,
Ondersteuning: 1000Base SFP,
Aansluiting: LC Female,
Overdrachtssnelheid: max. 1 Gb/s.
Productcode: 1179996
leverbaar: 16
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 54,99Aantal 10-49: € 53,07Aantal 50-249: € 48,39Aantal 250+: € 43,99
€ 54,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1179996
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 54,99
Meer informatie over dit product

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden.



Mode Singlemode LX
Bekabeling Fiber
Netwerkpoort LC/PC duplex
Wavelength TX 1310 nm
Max. afstand 2000 m
Max. temperatuur 70 °C
Transceiver type SFP
Media Singlemode
Netwerk protocol Gigabit Ethernet
Golflengte RX 1310 nm
Min. temperatuur 0 °C

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie