Glasvezel kabel - 20 meter

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Glasvezel Kabel - SC - SC - OM2 Lengte: 20 meter
   
Kabel type: Duplex - 50/125μm,
Vezel type: Multimode - OM2,
Aansluiting 1: 2 x SC Male,
Aansluiting 2: 2 x SC Male,
Lengte: 20 meter.
Productcode: 1171600
voorraad: 14
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 19,99Aantal 10-49: € 19,29Aantal 50-249: € 17,59Aantal 250+: € 15,99
€ 19,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1171600
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 19,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Kabel - SC - SC - OM2
2 x SC Glasvezel Male,
2 x SC Glasvezel Male,
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM2, LSZH,
20 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 2.9 x 5.8 mm
Tensile strength: 400 N
Min Beding radius: 50 mm (installation) 45 mm (static)
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 2.7dB@850nm
<= 0.8dB@1300nm

Andere producten in deze categorie
Thermometer Thermometer € 12,99 € 7,99
Klantenservice & Informatie