Glasvezel kabel - 20 meter

Kabel type: Duplex - 9/125μm,
Vezel type: Singlemode - OS2,
Aansluiting 1: 2 x SC Male,
Aansluiting 2: 2 x SC Male,
Lengte: 20 meter.
Productcode: 1171419

4
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 28,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1171419
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 28,99Aantal 10-49: € 27,98Aantal 50-249: € 25,51Aantal 250+: € 23,19
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 28,99
Meer informatie over dit product

Aansluittype: Glasvezel
Aansluiting A: SC/APC 8°-stekker
Aansluiting B: SC/APC 8°-stekker
Vezelsoort : 9/125 µ
Vezelkwaliteit : Singlemode OS2
Jumper-soort : Duplex
Halogeenvrij : Ja
Kleur: Geel
Stekkeruitvoering : Recht

Specificaties

Kabel typeDuplex - 9/125μm
Vezel typeSinglemode - OS2
Aansluiting 12 x SC Male
Aansluiting 22 x SC Male
Lengte20 meter
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie