Glasvezel kabel - 5 meter

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Glasvezel Kabel - SC - SC - OS2 - 5 meter Lengte: 5 meter
   
Kabel type: Duplex - 9/125μm,
Vezel type: Singlemode - OS2,
Aansluiting 1: 2 x SC Male,
Aansluiting 2: 2 x SC Male,
Lengte: 5 meter.
Productcode: 1171413
voorraad: 6
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 13,99Aantal 10-49: € 13,50Aantal 50-249: € 12,31Aantal 250+: € 11,19
€ 13,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1171413
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 13,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Kabel - SC - SC - OS2
2 x SC Glasvezel Male,
2 x SC Glasvezel Male,
Full duplex 9/125μm
Single Mode OS2, LSZH,
5 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 2.8 x 5.6 mm
Min Beding radius: 50 mm (installation) 45 mm (static)
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 0.38dB@1310nm
<= 0.25dB@1550nm

Andere producten in deze categorie
Draadloos DCF weerstation WS8818 € 24,99 € 18,95
Klantenservice & Informatie