Glasvezel kabel - 1 meter

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Glasvezel Kabel - SC - SC - OS2 - 1 meter Lengte: 1 meter
   
Kabel type: Duplex - 9/125μm,
Vezel type: Singlemode - OS2,
Aansluiting 1: 2 x SC Male,
Aansluiting 2: 2 x SC Male,
Lengte: 1 meter.
Productcode: 1171407
voorraad: 24
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 9,99Aantal 10-49: € 9,64Aantal 50-249: € 8,79Aantal 250+: € 7,99
€ 9,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1171407
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 9,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Kabel - SC - SC - OS2
2 x SC Glasvezel Male,
2 x SC Glasvezel Male,
Full duplex 9/125μm
Single Mode OS2, LSZH,
1 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 2.8 x 5.6 mm
Min Beding radius: 50 mm (installation) 45 mm (static)
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 0.38dB@1310nm
<= 0.25dB@1550nm

Andere producten in deze categorie
Draadloos weerstation WS8818 € 24,99 € 18,95
Klantenservice & Informatie