Glasvezel kabel - 20 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis
Glasvezel Kabel - SC - SC - OM4 - 20 meter Lengte: 20 meter
   
Kabel type: Duplex - 50/125μm,
Vezel type: Multimode - OM4,
Aansluiting 1: 2 x SC Male,
Aansluiting 2: 2 x SC Male,
Lengte: 20 meter.
Productcode: 1170788
voorraad: 31
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 26,24
€ 34,99 € 26,24 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1170788
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 26,24
Meer informatie over dit product

Glasvezel Kabel - SC - SC - OM4
2 x SC Glasvezel Male,
2 x SC Glasvezel Male,
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM4, LSZH,
20 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 2.8 x 5.7 mm
Max Tension: 300 N (short-term) 160 N (long-term)
Min Beding radius: 20 D (installation) 10 D (static)
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 2.5dB@850nm
<= 0.7dB@1300nm

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie