Glasvezel kabel

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Media Converter - Singlemode SC Snelheid: 100 Mbit
Glasvezel kabel
   
Type: Fast Ethernet <-> Singlemode Glasvezel,
Afmeting (LxBxH): 95 x 70 x 26 mm,
Aansluiting 1: SC Glasvezel Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 100 Mbit.
Productcode: 1168884
voorraad: 13
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 49,99Aantal 10-49: € 48,24Aantal 50-249: € 43,99Aantal 250+: € 39,99
€ 49,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1168884
Meer informatie over dit product

Deze Fast Ethernet Media Converter kan worden gebruikt om uw netwerk uit te breiden met een optische vezel interface.

Specificatie
• Voor Single-Mode-Fiber, 1310 nm golflengte
• Afstand tot 20 km met 9/125 um glasvezel
• Connector:
     SC Duplex-connector voor 100 Base-FX
     RJ45-connector voor 10/100 Base-TX
• Overdrachtssnelheid tot 100 Mb / s
• 6 LED's voor statuscontrole
• DIP-switch voor de configuratie van de LFP (Link Fault Pass Through),
     Half- of full-duplex, 10 of 100 Mb / s-modus
• Voeding met 5 V inbegrepen
• Energieverbruik: 2,5 W
• Afmetingen (LxBxH): ca. 95 x 70 x 26 mm

Pakketinhoud
• Media Converter
• Netvoeding
• Handleiding

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie