Glasvezel kabel

Media Converter - Multimode SC Snelheid: 1000 Mbit
   
Type: Gigabit Ethernet <-> Multimode Glasvezel,
Afmeting (LxBxH): 115 x 70.5 x 26 mm,
Aansluiting 1: SC Glasvezel Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 1000 Mbit.
Productcode: 1168883

67
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 109,99
€ 109,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1168883
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 109,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Media Converter,
Type: Gigabit Ethernet <-> Multimode Glasvezel,
Afmetingen: 115x70.5x26mm,
Aansluiting 1: SC Glasvezel Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 1000 Mbit.

Deze converter zet het signaal van ethernet over koper om - ethernet over glasvezel.

RJ45 poort: 1000Base-T
FO poort: SC 1000BaseSX (275m OM1 - 550m OM2+)
Medium: Multimode: 50/62.5/125 µm
Voeding inbegrepen, 1.6A 5V DC adapter

Diagnose-LED's

Let op: De afbeelding toont het apparaat van de voor- en achterzijde. Er worden twee converters gestapeld getoond, er wordt één converter geleverd.

Andere producten in deze categorie
Hangslot - 50mm Padlock 50mm CI € 4,99 € 2,99
Klantenservice & Informatie