Glasvezel kabel

Type: Fast Ethernet <-> Multimode Glasvezel,
Afmeting (LxBxH): 116 x 70.5 x 26 mm,
Aansluiting 1: SC Glasvezel Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 100 Mbit.
Productcode: 1168882

111
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 59,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1168882
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 59,99Aantal 10-49: € 57,89Aantal 50-249: € 52,79Aantal 250+: € 47,99
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 59,99
Meer informatie over dit product

Glasvezel Media Converter,
Type: Fast Ethernet <-> Multimode Glasvezel,
Afmetingen: 116x70.5x26mm,
Aansluiting 1: SC Glasvezel Female,
Aansluiting 2: RJ45 Female,
Snelheid: 100 Mbit.

Deze converter zet het signaal van ethernet over koper om - ethernet over glasvezel.

RJ45 poort: 10/100Base-T
FO poort: SC 1000BaseSX (max. 2km)
Medium: Multimode: 50/62.5/125 µm
Voeding inbegrepen, 1A 5V DC adapter

Diagnose-LED's

Let op: De afbeelding toont het apparaat van de voor- en achterzijde. Er worden twee converters gestapeld getoond, er wordt één converter geleverd.

Specificaties

TypeFast Ethernet Multimode Glasvezel
Afmeting (LxBxH)116 x 70.5 x 26 mm
Aansluiting 1SC Glasvezel Female
Aansluiting 2RJ45 Female
Snelheid100 Mbit
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie