Glasvezel kabel

Type: Multimode OM3,
Kleur: Aqua,
Mantel: Keramisch.
Productcode: 1167320

3.076
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 2,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167320
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 2,99Aantal 10-49: € 2,89Aantal 50-249: € 2,63Aantal 250+: € 2,39
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 2,99
Meer informatie over dit product

SC/SC Duplex Adapter Multimode OM3,
Type: Multimode OM3,
Kleur: Aqua,
Mantel: Keramisch.

Specificaties

TypeMultimode OM3
KleurAqua
MantelKeramisch
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie