Glasvezel kabel

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
SC/APC - SC/APC glasvezel adapter Aansluiting 2: SC/APC Female
   
Type: Singlemode,
Aansluiting 1: SC/APC Female,
Aansluiting 2: SC/APC Female.
Productcode: 1167280
voorraad: 22
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 2,99Aantal 10-49: € 2,89Aantal 50-249: € 2,63Aantal 250+: € 2,39
€ 2,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167280
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 2,99
Meer informatie over dit product

Breakout SC simplex gat
Snap-in montage

Sleeve Materiaal: Keramisch
Verlies: <0,2 dB @ 1310 nm
Steekcycli (500): 0.2 dB max. toename
RoHS-compliant
Werk temperatuur: -25 ° C ~ 70 ° C
Opslag: -40 ° C ~ 80 ° C

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie