Glasvezel kabel

Type: Singlemode,
Aansluiting 1: SC/PC Female,
Aansluiting 2: SC/PC Female.
Productcode: 1167279

253
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

€ 2,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167279
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 2,99Aantal 10-49: € 2,89Aantal 50-249: € 2,63Aantal 250+: € 2,39
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 2,99
Meer informatie over dit product

SC Simplex koppelingen in gekleurde plastic behuizing.

Type: Singlemode
Kleur: Blauw
Sleeve: Keramisch
Schoef met M2 x 8 moeren

Specificaties

TypeSinglemode
Aansluiting 1SC/PC Female
Aansluiting 2SC/PC Female
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie