Glasvezel kabel - OM4 - 1.5 meter

Momenteel helaas uitverkocht
Glasvezel Kabel - LC - LC - OM4 Lengte: 1.5 meter
   
Kabel type: Duplex - 50/125μm,
Vezel type: Multimode - OM4,
Aansluiting 1: 2 x LC Male,
Aansluiting 2: 2 x LC Male,
Lengte: 1.5 meter.
Productcode: 1375171
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 13,59Aantal 10-49: € 13,11Aantal 50-249: € 11,96Aantal 250+: € 10,87
€ 13,59 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1375171
Ontvang een e-mail wanneer dit product weer leverbaar is
Vul een e-mailadres in:
Verstuur
Meer informatie over dit product

Een bijna onbeperkte bandbreedte bij hoge snelheden over lange afstanden!

Deze economische patch kabels zijn aanbevolen voor verbindingen tussen glasvezel patch panels, hubs, switches, media converters en routers, enz. Glasvezelkabels bieden hogere snelheden en een grotere bandbreedte, in vergelijking met conventionele twisted-pair koperen kabel.

Glasvezel Kabel - LC - LC - OM4
2 x LC Glasvezel Male -,
2 x LC Glasvezel Male,
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM4, LSZH,
1.5 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 2.0 x 4.1 mm
Max. tension: 200 N (short-term)
100 N (long term)
Min Beding radius: 20H (installation) 10H (static)
Max. crush resistance (N/100mm): 1000
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 3.5dB@850nm
<= 1.5dB@1300nm

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie