Glasvezel kabel

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
SFP+ Glasvezel Module - LC Overdrachtssnelheid: max. 10 Gb/s
   
Type: LC Duplex,
Vezel: Multi Mode - 50/125μm,
Ondersteuning: SFF-8431,
Aansluiting: LC Female,
Overdrachtssnelheid: max. 10 Gb/s.
Productcode: 1214683
voorraad: 189
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 49,99Aantal 10-49: € 48,24Aantal 50-249: € 43,99Aantal 250+: € 39,99
€ 49,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1214683
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 49,99
Meer informatie over dit product

Deze SFP+ module kan worden gekoppeld aan uw Gigabit switch welke is voorzien van een vrije SFF-poort, ten behoeve van het creëren van een LC glasvezel poort.

Specificatie
• Voor een Multi-Mode-Fiber, 850 nm golflengte
• Tot 300 m met 50/125 µm Fiber
• LC-Duplex glasvezelconnector
• Overdrachtssnelheid tot 10 Gbit/s
• Compatibel met SFF-8431
• Kan worden gebruikt in een SFP+ compatibel 1 Gigabit switch
• Met digitale diagnostische controle Interface (DDM)
• Bedrijfstemperatuur: 0 tot + 70 ° C

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie