Glasvezel kabel - OS2 - 10 meter

Op werkdagen vVoor 22u besteld, morgen in huis.
Kabel type: Duplex - 9/125μm,
Vezel type: Singlemode - OS2,
Aansluiting 1: 2 x LC Male,
Aansluiting 2: 2 x SC-APC Male,
Lengte: 10 meter.
Productcode: 1170881
voorraad: 160
€ 19,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1170881
Onze prijs
Aantal 1-en meer: € 19,99
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 19,99
Meer informatie over dit product

Duplex Jumper LC-SC/APC, 9/125µ

Glasvezeltype: Single mode
Categorie: IS2
Aantal glasvezels: 2
Kabeltype: Duplex
Kabeldiameter: Ø2 mm
Kleur kabelmantel: geel
Type van connector 1: SC duplex (groen)
Type van connector 2: LC duplex (blauw)

Vlamwerend volgens EN 50265-2-1
Halogeenvrij

Specificaties

Kabel typeDuplex - 9/125μm
Vezel typeSinglemode - OS2
Aansluiting 12 x LC Male
Aansluiting 22 x SC-APC Male
Lengte10 meter
Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie