Glasvezel kabel - 3 meter

Op werkdagen vVoor 22.00 uur besteld, morgen in huis.
Kabel type: Duplex - 50/125μm,
Vezel type: Multimode - OM3,
Aansluiting 1: 2 x LC Male,
Aansluiting 2: 2 x ST Male,
Lengte: 3 meter.
Productcode: 1170762
voorraad: 443
Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 15,99Aantal 10-49: € 15,43Aantal 50-249: € 14,07Aantal 250+: € 12,79
€ 15,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1170762
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 15,99
Meer informatie over dit product

Een bijna onbeperkte bandbreedte bij hoge snelheden over lange afstanden!

Deze economische patch kabels zijn aanbevolen voor verbindingen tussen glasvezel patch panels, hubs, switches, media converters en routers, enz. Glasvezelkabels bieden hogere snelheden en een grotere bandbreedte, in vergelijking met conventionele twisted-pair koperen kabel.

Glasvezel Kabel - LC - ST - OM3
2 x LC Glasvezel Male,
2 x ST Glasvezel Male,
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM3, LSZH,
3 meter.

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 2.0*3.8 mm
Max. tension: 150N
Min Beding radius: 20H (installation) 10H (static)
Max. crush resistance (N/100mm): 1000
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 2.5dB@850nm <= 0.8dB@1300nm

Specificaties

Kabel typeDuplex - 50/125μm
Vezel typeMultimode - OM3
Aansluiting 12 x LC Male
Aansluiting 22 x ST Male
Lengte3 meter
Andere producten in deze categorie
Wi-Fi smart ventilator | Staand | 16" | 40 cm | Wit Deze slimme Wi-Fi-ventilator kan alleen worden gebruikt of in combinatie met je andere Nedis SmartLife-apparaten.

Hij kan worden gebruikt als standaard ventilator door op de knoppen te drukken, maar je kunt hem ook eenvoudig op afstand bedienen met je smartphone. Sluit de ventilator eenvoudig aan op je Wi-Fi-router - je hebt geen extra hub of gateway nodig - en gebruik de app om de snelheid of horizontaal draaien te regelen, of stel een timer of schema in.

Met Google Home en Amazon Alexa kun je deze ventilator zelfs met je stem bedienen.

De hoogte en kanteling van deze ventilator met een diameter van 40 cm kan handmatig worden ingesteld voor de perfecte luchtverdeling. De ventilator heeft een slaapmodus die de snelheid geleidelijk verlaagt totdat de ventilator wordt uitgeschakeld.

Over Nedis® SmartLife
...
€ 79,99 € 59,99
Klantenservice & Informatie