Glasvezel kabel

LC/APC - LCAPC glasvezel adapter Aansluiting 2: LC/APC Female
   
Type: Singlemode,
Aansluiting 1: LC/APC Female,
Aansluiting 2: LC/APC Female.
Productcode: 1167308

1.560
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen

Meer artikelen? Meer korting!
Aantal 1-9: € 5,99Aantal 10-49: € 5,78Aantal 50-249: € 5,27Aantal 250+: € 4,79
€ 5,99 (Incl. 21% BTW)
Productcode: 1167308
In winkelwagen
Koop  1 Artikel  voor € 5,99
Meer informatie over dit product

Breakout SC simplex gat
Snap-in montage

Sleeve Materiaal: ZrO2   (Keramisch)
Verlies: <0,2 dB @ 850 nm
Steekcycli (500): 0.2 dB max. toename
RoHS-compliant
Werk temperatuur: -25 ° C ~ 70 ° C
Opslag: -40 ° C ~ 80 ° C

Andere producten in deze categorie
Klantenservice & Informatie